Maud Fredin Fredholm gardinvävnader "Spiral"
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MAUD FREDIN FREDHOLM, gardinvävnader, 4 st., "Spiral", 1960-70-tal, sammet, geometrisk dekor i svart, orange och rött mot vit fond, längd ca 263x118 cm
Något solblekta, obetydliga skador och lagningar, smärre fläckar
592477
2018-11-22