Maud Fredin Fredholm gardinvävnader "Spiral"

Maud Fredin Fredholm gardinvävnader

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MAUD FREDIN FREDHOLM, gardinvävnader, 4 st., "Spiral", 1960-70-tal, sammet, geometrisk dekor i svart, orange och rött mot vit fond, längd ca 263x118 cm

Något solblekta, obetydliga skador och lagningar, smärre fläckar

592477

2018-11-22