Pokal silver 1700-tal

Pokal silver 1700-tal
Pokal silver 1700-tal
Pokal silver 1700-tal
Pokal silver 1700-tal
Pokal silver 1700-tal
Pokal silver 1700-tal
Pokal silver 1700-tal
Pokal silver 1700-tal
Pokal silver 1700-tal
Pokal silver 1700-tal

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

POKAL, silver, otydliga mästarstämplar Västervik 1767, cisilerad dekor, höjd ca 17 cm, vikt ca 273 g

Bucklor

592506

2018-11-26