Maria Feodorova oljemålning

Maria Feodorova oljemålning
Maria Feodorova oljemålning
Maria Feodorova oljemålning
Maria Feodorova oljemålning
Maria Feodorova oljemålning
Maria Feodorova oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIA ALEKSEEVNA FEDOROVA (Ryssland, 1859-1934), bodgård, signerad, olja på duk, storlek ca 19x25 cm

Sedvanligt slitage

592510

2018-11-23