Anders Kallenberg oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANDERS KALLENBERG (1834-1902): Bondgård med ko och kycklingar, signerad och daterad AKallenberg, daterad a tergó -90, olja på pannå, storlek ca 15x20 cm
Krackelyr, pannå har flyttat ner i ramen
592517
2018-11-23