Lisa Larson Myran

Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran
Lisa Larson Myran

Klubbat för:

28 000 SEK

Arviointi

25 000 SEK

Kuvaus

LISA LARSON (född 1931), "Myran", brons, signerad Lisa Larson, numrerad No 775, höjd ca 11 cm

Ingår i temaauktionen Scandinavian design

Kuntoraportti

592522

Päivämäärä:

2018-11-29