Lisa Larson Myran
Klubbat för:
28 000 SEK
Arviointi
25 000 SEK
Kuvaus
LISA LARSON (född 1931), "Myran", brons, signerad Lisa Larson, numrerad No 775, höjd ca 11 cm
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Kuntoraportti
592522
Päivämäärä:
2018-11-29