Johan Christoffer Boklund oljemålning
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHAN CHRISTOFFER BOKLUND (1817-1880): Porträtt av Karola Boklund (née Stuttgarder) i Paris, signerad och daterad J. C. Boklund, -54, olja på duk, ca 10.5x8 cm
Krackeleringar, smärre färgbortfall
592529
2018-11-23