Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
META ISÆUS-BERLIN (född 1963): litografier,
"Elephant" och "Hippo" signerade och numrerade 79/150, samt 117/150, bladmått ca 44,5x55 cm, oramade blad
592558
2018-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här