Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, rokoko, 2-delat, fanerat med bl.a. valnöt, beslag i brons, höjd ca 220, 152x57 cm, nycklar finns
Fanérskador, sprickor, slitage
592563
2018-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här