Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, rokoko, 2-delat, fanerat med bl.a. valnöt, beslag i brons, höjd ca 220, 152x57 cm, nycklar finns

Fanérskador, sprickor, slitage

592563

2018-11-23