Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TENNSTOP, 2 st, 1791, den andra med otydlig årstämpel, 1800-tal, vardera stop med infällda mynt i lock, höjd 21 cm
Åldersrelaterat slitage, bucklor, mindre bristningar,
592569
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här