Tennstop 2 st 17/1800-tal
Klubbat för:
550 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TENNSTOP, 2 st, 1791, den andra med otydlig årstämpel, 1800-tal, vardera stop med infällda mynt i lock, höjd 21 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage, bucklor, mindre bristningar,
592569
Päivämäärä:
2018-11-22