Saba dockor
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SABA/BUCHERER DOCKOR, 3 st, 1920-tal, ledade kroppar i metall, huvud, händer och fötter i bemålad massa,kläder i tyg och filt, bestående av Charlie Chaplin, brandman samt clown, längd ca 21 cm
Clownen saknar underam med hand samt kläder, samtliga med skador
592593
2018-11-26