Saba dockor

Saba dockor
Saba dockor
Saba dockor
Saba dockor
Saba dockor
Saba dockor
Saba dockor
Saba dockor

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SABA/BUCHERER DOCKOR, 3 st, 1920-tal, ledade kroppar i metall, huvud, händer och fötter i bemålad massa,kläder i tyg och filt, bestående av Charlie Chaplin, brandman samt clown, längd ca 21 cm

Clownen saknar underam med hand samt kläder, samtliga med skador

592593

2018-11-26