Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

KONSOLBORD, gustavianskt, underrede med urna, träskurna dekorelement i form av fleuroner och girlander, förgylld, handhuggen skiva i kalksten, höjd ca 76 samt 76x39 cm

En fleuron med genomgående spricka, bortfall av kredering, stenskivan är lagad, nagg slitage

592595

2018-11-23