Peter Dahl tre gracer

Peter Dahl tre gracer
Peter Dahl tre gracer

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Tre gracer, signerad Peter Dahl, PT, daterad 85, färglitografi, bladmått ca 70x50 cm

592601

2018-11-23