Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PETER DAHL (född 1934): Tre gracer, signerad Peter Dahl, PT, daterad 85, färglitografi, bladmått ca 70x50 cm
592601
2018-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här