Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHAMPAGNESKÅLAR, 12 st., 1900-talets andra hälft, gulddekor, höjd ca 12 cm
Smärre slitage
592611
2018-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här