Champagneglas

Champagneglas
Champagneglas
Champagneglas
Champagneglas
Champagneglas
Champagneglas

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHAMPAGNESKÅLAR, 12 st., 1900-talets andra hälft, gulddekor, höjd ca 12 cm

Smärre slitage

592611

2018-11-24