Fiskbestick i schatull

Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull
Fiskbestick i schatull

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FISKBESTICK, 24 dlr, nysilver, England, 1800-talets andra hälft, bestående av: 12 gafflar, 12 knivar, men skaft i ben

Bruksslitage

592619

2018-11-24