Petra Westermark, akvarell

Petra Westermark, akvarell
Petra Westermark, akvarell
Petra Westermark, akvarell
Petra Westermark, akvarell

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

PETRA WESTERMARK (född 1946): Blommor, signerad och daterad P.W. 2008, akvarell på papper, bildyta ca 17x12 cm

Zustandsbeschreibung

592625

2018-11-24