Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
PETRA WESTERMARK (född 1946): Blommor, signerad och daterad P.W. 2008, akvarell på papper, bildyta ca 17x12 cm
Zustandsbeschreibung
592625
2018-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner