Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ANNA PALM (1859-1924): Marint motiv, signerad Anna Palm, akvarell med täckvitt, bildmått ca 20x28,5 cm
592637
2018-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här