Anna Palm akvarell
Valmis
2018-11-23
592637
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
ANNA PALM (1859-1924): Marint motiv, signerad Anna Palm, akvarell med täckvitt, bildmått ca 20x28,5 cm