Anna Palm akvarell

Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell
Anna Palm akvarell

Klubbat för:

6 200 SEK

3 000 SEK

ANNA PALM (1859-1924): Marint motiv, signerad Anna Palm, akvarell med täckvitt, bildmått ca 20x28,5 cm

592637

2018-11-23