Pietro Dalla Santa akvarell

Pietro Dalla Santa akvarell
Pietro Dalla Santa akvarell
Pietro Dalla Santa akvarell
Pietro Dalla Santa akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PIETRO DALLA SANTA (född 1931):"Strandvägsskutor" signerad P Dalla Santa samt daterad a tergo 1977, akvarell, ca 41,5x62 cm

592641

2018-11-23