Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SEXTANT, London, England, 1800-tal, mässing och svartlackad metall, träfodral, ca 25x27 cm
Slitage
592649
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här