Sybord 1800-tal

Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal
Sybord 1800-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SYBORD, 1800-talets andra hälft, 2 lådor i sarg, överlåda med lådinredning, olika träslag såsom ek, björk och valnöt, höjd ca 72 cm

åldersrelaterat slitage

592685

2018-12-04