Sideboard teak

Sideboard  teak
Sideboard  teak
Sideboard  teak
Sideboard  teak
Sideboard  teak
Sideboard  teak
Sideboard  teak
Sideboard  teak
Sideboard  teak
Sideboard  teak

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

ENGSTRÖM & MYRSTRAND, sideboard, omkring 1900-talets mitt, fanerad i teak, etikettmärkt Skaraborgs Möbelindustri, höjd ca 92, 160x45 cm

Bruksslitage, skivan med fläck

592689

2018-11-23