Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
ENGSTRÖM & MYRSTRAND, sideboard, omkring 1900-talets mitt, fanerad i teak, etikettmärkt Skaraborgs Möbelindustri, höjd ca 92, 160x45 cm
Bruksslitage, skivan med fläck
592689
2018-11-23