Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALUTKANON, 1900-tal, Karl XI monogram, eldrör i brons, lavett i betsat trä, eldrörets längd ca 38 cm
Slitage
592693
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här