Salutkanon 1900-tal

Salutkanon 1900-tal
Salutkanon 1900-tal
Salutkanon 1900-tal
Salutkanon 1900-tal
Salutkanon 1900-tal
Salutkanon 1900-tal
Salutkanon 1900-tal
Salutkanon 1900-tal
Salutkanon 1900-tal
Salutkanon 1900-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

1 500 SEK

SALUTKANON, 1900-tal, Karl XI monogram, eldrör i brons, lavett i betsat trä, eldrörets längd ca 38 cm

Slitage

592693

2018-11-28