Sabel svensk m/1915 för sjöofficer

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SABEL, svensk, m/1915 för sjöofficer, svart läderklädd balja med tre förgyllda mässingsbeslag, ägarmonogram, längd ca 90 cm

Balja med slitage

592707

2018-11-28