Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
PERUKSTOCK, porslin, Kina, 1900-tal, famille jaune, dekor av drakar i emaljfärger, järnoxid samt sepia, detaljer i guld, botten med sigillmärke, höjd ca 29 cm
Smärre slitage/färgbortfall
592708
2018-11-23