Perukstock Kina

Perukstock Kina
Perukstock Kina
Perukstock Kina
Perukstock Kina
Perukstock Kina
Perukstock Kina
Perukstock Kina
Perukstock Kina
Perukstock Kina
Perukstock Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

PERUKSTOCK, porslin, Kina, 1900-tal, famille jaune, dekor av drakar i emaljfärger, järnoxid samt sepia, detaljer i guld, botten med sigillmärke, höjd ca 29 cm

Smärre slitage/färgbortfall

592708

2018-11-23