Vaser Kina lackarbeten

Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten
Vaser Kina lackarbeten

Klubbat för:

40 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 1 par, lackarbeten, Kina, 1900-tal, balusterformade, dekor av "hundra pojkar" i landskap, höjd ca 38 cm

Nagg/avslag, slitage

592718

2018-11-23