Klubbat för:
450 SEK
1 500 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad Olofsson och numrerad 34.160, färglitografi, bildmått ca 22x26 cm
Ej examinerad ur ram
592740
2018-11-23