Väggskåp med vitrin 1800-tal
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
VÄGGSKÅP med vitrin, 1800-talets senare del, glas med spröjs, 2 hyllplan, höjd ca 68, 81x27 cm
Kuntoraportti
Senare bemålning, slitage, skador
592754
Päivämäärä:
2018-11-28