Teleskop 1900-tal

Teleskop 1900-tal
Teleskop 1900-tal
Teleskop 1900-tal
Teleskop 1900-tal
Teleskop 1900-tal
Teleskop 1900-tal
Teleskop 1900-tal
Teleskop 1900-tal
Teleskop 1900-tal
Teleskop 1900-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TELESKOP, 1900-tal, nedmonterat i trälåda, bruksanvisning medföljer

Låda med repor

592755

2018-11-28