Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), Hamnläge med stormigt hav, otydlig signering, olja på duk, ca 25x35 cm
Krackeleringar, mindre färgbortfall, retuscher
592756
2018-11-28
Gör en kostnadsfri värdering här