Oljemålning oidentifierad konstnär

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), Hamnläge med stormigt hav, otydlig signering, olja på duk, ca 25x35 cm

Krackeleringar, mindre färgbortfall, retuscher

592756

2018-11-28