Oljemålning Gustave de Breanski

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GUSTAVE DE BREANSKI (1856-1898): Hamnmotiv med båt, signerad Gustave de Breanski, olja på duk, ca 50x75 cm

Lagning, retuscher, krackeleringar

592761

2018-11-28