Karel Appel Internationell grafik

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAREL APPEL (Holland 1921-2006): Komposition, signerad Appel, 70/120, färglitografi, bildmått 52x70,5 cm

592772

2018-12-09