Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
VAGNSLYKTOR, 1 par, 1900-tal, bemålad plåt, fasettslipade glas, höjd ca 56cm, väggfästen medföljer
Färgbortfall, slitage, repor
592774
2018-11-24