Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAREL APPEL (Holland 1921-2006): Komposition, signerad och daterad Appel 71, 21/125, färglitografi, bildmått 66,5x51 cm
Blad något gulnat
592781
2018-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här