Karel Appel Internationell grafik

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAREL APPEL (Holland, 1921-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Appel 70, 80/125, färglitografi, 65x51 cm.

592788

2018-12-09