Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KAREL APPEL (Holland, 1921-2006): Figurkomposition, signerad och daterad Appel 70, 80/125, färglitografi, 65x51 cm.
592788
2018-12-09
Gör en kostnadsfri värdering här