ANTONI TAPIES Internationell grafik

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANTONI TAPIES (1923-2012): Komposition,
signerad och numrerad XI/XXV, färglitografi, 54x74 cm

592794

2018-12-09