Piedestal gustaviansk stil
2018-11-26
592828
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PIEDESTAL, 1900-talets början, gustaviansk stil, förgyllt trä, kolonnformad, höjd 103, diameter 36 cm
Slitage, färgbortfall