Peidestal

Peidestal
Peidestal
Peidestal
Peidestal
Peidestal
Peidestal
Peidestal
Peidestal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTAL, 1900-talets början, förgyllt trä med pastelage, höjd 103 cm, 30x30 cm

Slitage, skador

592833

2018-11-26