Kaffeservis, "Lotus" 41 delar, Rosenthal
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAFFESERVIS, 41 dlr, Rosenthal "Lotus", design Björn Wiinblad, vitt porslin med blå dekor i relief i form av lotusblad, bestående av 18 kaffekoppar med fat ,18 assietter, 1 serveringsfat, 2 underställ för värmeljus, 1 gräddkanna
Bruksslitage, medföljer ett lock till sockerskål, 1 nagg på en kaffekopp
592840
2018-11-23