Kaffeservis, "Lotus" 41 delar, Rosenthal

Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,
Kaffeservis,

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KAFFESERVIS, 41 dlr, Rosenthal "Lotus", design Björn Wiinblad, vitt porslin med blå dekor i relief i form av lotusblad, bestående av 18 kaffekoppar med fat ,18 assietter, 1 serveringsfat, 2 underställ för värmeljus, 1 gräddkanna

Bruksslitage, medföljer ett lock till sockerskål, 1 nagg på en kaffekopp

592840

2018-11-23