Skrivbordslampa

Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa
Skrivbordslampa

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i förkromad metall, skaft i svärtat trä, skärm i lackerad plåt, vinkelbar, höjd ca 48 cm

Lackbortfall och ställvis rostspår, sladden med slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

592863

2018-11-23