Skrivbordslampa
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORDSLAMPA, 1900-talets mitt, stomme i förkromad metall, skaft i svärtat trä, skärm i lackerad plåt, vinkelbar, höjd ca 48 cm
Lackbortfall och ställvis rostspår, sladden med slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
592863
2018-11-23