Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "Craps", skulptur i 2 delar, förgylld brons, plakettmärkta och numrerade 22/99, ca 9x9x9 cm
592877
2018-11-26
Gör en kostnadsfri värdering här