Andreas Wargenbrandt dalahäst gjutjärn

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "Craps", skulptur i 2 delar, förgylld brons, plakettmärkta och numrerade 22/99, ca 9x9x9 cm

592877

2018-11-26