Silverskål i empirestil

Silverskål i empirestil
Silverskål i empirestil
Silverskål i empirestil
Silverskål i empirestil
Silverskål i empirestil
Silverskål i empirestil
Silverskål i empirestil
Silverskål i empirestil
Silverskål i empirestil
Silverskål i empirestil

Klubbat för:

280 EUR

Utropspris

400 EUR

SKÅL, silver, slitna stämplar 800, F 6, MI, empirestil, 1900-tal, höjd 16 cm, bredd 24,5 cm, vikt 742 g.

592878

2018-12-04