Doxa damarmbandsur i 14 k guld

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOXA, damarmbandsur, 14, guld, 1950-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 6781 B 14, länk i gulddoublé, diameter 21,3 mm, etui

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, lös glas, bruksslitage

592897

2018-11-27