Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
LJUSKRONA, tidigt 1900-tal, stomme i mässing, empirestil, 6-armad samt 1 sparljus, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 84, diameter 46 cm
Bruksslitage, saknas enstaka prismor
592945
2018-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här