NK serveringsvagn

NK serveringsvagn
NK serveringsvagn
NK serveringsvagn
NK serveringsvagn
NK serveringsvagn
NK serveringsvagn
NK serveringsvagn
NK serveringsvagn
NK serveringsvagn
NK serveringsvagn
NK serveringsvagn
NK serveringsvagn

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NORDISKA KOMPANIET, serveringsvagn, 1940/50-tal, teak, vit laminatskiva, 2 lådor, höjd 76, 67x43 cm

Bruksslitage

592952

2018-11-24