Gustaviasnk Stilspegel

Gustaviasnk Stilspegel
Gustaviasnk Stilspegel
Gustaviasnk Stilspegel
Gustaviasnk Stilspegel

Klubbat för:

1 600 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, oval form, bronserad och förgyll, dekor i pastellage, fasettslipat glas, krön med dekor av rosett, ca 84x50 cm

592955

2018-11-26