Klubbat för:
1 600 SEK
1 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, oval form, bronserad och förgyll, dekor i pastellage, fasettslipat glas, krön med dekor av rosett, ca 84x50 cm
592955
2018-11-26