Skåp i rokoko

Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko
Skåp i rokoko

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, rokoko, 1700-tal, betsat lövträ, skuren dekor, beslag i mässing, invändigt med hyllplan och lådor, krön med skedhylla, höjd 215, 140x54 cm

Skador, sprickor och lagningar, maskstunget, nyckel saknas

592958

2018-11-27