Skåp i rokoko
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SKÅP, rokoko, 1700-tal, betsat lövträ, skuren dekor, beslag i mässing, invändigt med hyllplan och lådor, krön med skedhylla, höjd 215, 140x54 cm
Skador, sprickor och lagningar, maskstunget, nyckel saknas
592958
2018-11-27